Alumni & Reunion Weekend Event Attendees

2010s

  • Steve Brown '10
  • Kelly Arendacs '11
  • Drew Boyles '11
  • Kelsey (Barrett) Boyles '11
  • Stacy Flick '11
  • Jake Lewis '11
  • Kim Morris '11
  • Brian Scott '11
  • Kati Shaner '11
  • Sara (Bartholomew) Scott '12
  • Kayline (Boyles) Kane '13
  • Kendra Boyles '13
  • Michael Kane '13
  • Taylor Anspach '14
  • Terri Brewer '14
  • Tanner Paulhamus '14
  • Megan Cunningham '15
  • Greg Vartan '15

2000s

  • Jennifer Bowman '00
  • Renate Grzelaczyk '00
  • James DeMarco '01
  • Royce Eyer '01
  • AJ LeViere '01
  • Katie (Ely) Reeve '01
  • Chad Renn '01
  • Jamie Spencer '01
  • Jessica (Feerrar) Boyer '03
  • Melissa Britcher '03
  • Jeremy Haloskie '03
  • Lara Collins Breon '04
  • Caroline (Iglio) Cusson '04
  • Sara (Iglio) Haloskie '04
  • Amy (Dowling) Reyes '04
  • Matthew Stackhouse '04
  • Chan Ung '04
  • Rodman Berfield '05
  • Robert Cusson '05
  • Katherine (Montague) Gettmann '05
  • Michael Ruddy '05
  • Christian Shaffmaster '05
  • Brad Webb '05
  • Margaret Bortner '06
  • Margaretann (Mulcahy) Cobe '06
  • Cassandra Cure '06
  • Annie DiSante '06
  • Jacqueline (Gauer) Dorn '06
  • Tyler Gettmann '06
  • Becky Herd '06
  • Kelly (Howerter) Janocka '06
  • Amy Lewis '06
  • Sherri (Hirschmann) McNiff '06
  • Jessica (Urick) Oberlin '06
  • Heath Oberlin '06
  • Kristen Otto '06
  • Terica Prater '06
  • Sarah Reck '06
  • Erin Robinson '06
  • Mark Ross '06
  • Stacey (Wood) Sears '06
  • Laura Seifert '06
  • Melissa (Wright) Webb '06
  • Erin Dunleavy '07
  • Chelsey (Clark) Fisher '07
  • Eric Miller '07
  • Erin (Peterson) Miller '07
  • Hank Reedy '07
  • Glenn Smith '07
  • Jamie (Rowe) Brown '08
  • Amilcar Guzman '08
  • Kennethy Mosby '08
  • Sara Quinlan '08
  • Ashley Deitrick '09
  • Jessica Lawson '09
  • Jemayne Nowlin '09
  • Jasmine Sanders '09
  • Brandon Wilkinson '09

1990s

  • Sandra Barnhart '94
  • Shannon (Keane) English '94
  • Christine Ohl-Gigliotti '94
  • Ann (Sestina) Osoba '94
  • Melanie (Harris) Taormina '94
  • Robert Martin '95
  • Brian Belz '96
  • Eric Szentesy '96
  • Mary-Louise Paucke Lovell '97
  • Chip Edmonds '98
  • William Keiser '98
  • Greg Bell '99
  • Shirley Eiswerth '99
  • Tim Smith '99

1980s

  • Gayle Allison '80
  • Mary (Foster) Boeh '81
  • Charles Duda '81
  • Ron Frick '83
  • Bill Hessert '85
  • Jodi (Richart) Duda '89

1970s

  • Ferna (Boudeman) Fetterman '70
  • James Scott '70
  • Andrew Bucke '71
  • Gail (Pearce) Maurer '72
  • Gary Spies '72
  • Jane (Hertzler) Sutton '73
  • Patricia Valentine '73
  • Bernie Zook '73
  • Gary Bussy '74
  • Pat (Stalgaitis) Courtright '74
  • Kevin Foord '74
  • Kelsey Green '74
  • Jim LaRocca '74
  • Mike Maloney '74
  • Charles Mobilia '74
  • Karen (Newhouser) Sheaffer '74
  • Clifford Munyan '75
  • Timothy Brandt '76
  • Nancy (Beecher) Christy '76
  • Joseph Klebon '76
  • Vicki (Nirmaier) Kroc '76
  • Elizabeth (Goodyear) Masland '76
  • John Shorb '76
  • MaryBeth Widman '76
  • Philip Courtright '77
  • David Roberts '77
  • Linda (Lady) Scott '77
  • Nancy (Sullivan) Shorb '77
  • Bob Lesnewich '78
  • Ray Radomicki '78
  • Joy Brittain '79
  • Laurie (Grefe) Davis '79
  • Joanne Hullings '79
  • Patricia Kenney '79

1960s

  • Romain Bastian '61
  • Robert Crockett '61
  • Joe Bunce '63
  • Evelyn (Hunt) Bastian '64
  • Ronald Fiske '64
  • Bill Lawry '64
  • Phil Anders '65
  • Lucy (Dersham) Fesler '65
  • Leona (Glenn) Foore '65
  • Karen (Dohrmann) Gibson '65
  • Louise (Gossler) Henry '65
  • Martin Maurer '65
  • Gail (Kleintob) Whitebread '65
  • William Bachardy '66
  • Richard Bates '66
  • Lynn (Umiker) Bailey '66
  • Rod Bailey '66
  • Cynthia (Pennington) Clippinger '66
  • Marion (Hemenway) Conklin '66
  • Edward Coover '66
  • William Deitch '66
  • Frank Doebler '66
  • Jack Eidam '66
  • William Flayhart '66
  • Judith (Smith) Grimes '66
  • Paul Henry '66
  • Lanee (Shipe) Howell '66
  • Jim Hubbard '66
  • Myron Jones '66
  • James Limpert '66
  • Sheryl (Davis) Limpert '66
  • Anders Lunt '66
  • Joan (Kipp) Lunt '66
  • Janice (Martin) Mitchell '66
  • Charles Naugle '66
  • Deanna (Miller) Nolder '66
  • Donna Nolder '66
  • Jan Ransdorf '66
  • Stevan Sayre '66
  • Gary Sensenich '66
  • David Shoemaker '66
  • Lois (Loncoske) Shoemaker '66
  • Isabel (Culver) Trudeau '66
  • Dick Wienecke '66
  • Elaine (Wetzel) Eidam '67
  • Tim Kitchen '69
  • Charlie Matter '67
  • Nancy (Nagurny) Matter '67