Homecoming 2015 Attendees

Register Online

1940s/1950s

  • Elizabeth (Harrison) Maule '41
  • Francis (Shade) Bower '50
  • Nancy (Haney) Lady '51
  • James Gold '54
  • Barbara (Hoffman) Blaker '55
  • Jane Landon '55
  • Rosemary (Cheatle) Carey '59
  • Jean Gardner Camp '59
  • Art Haberberger '59
  • Jay McCormick '59

1960s

  • Bruce Kisthardt '60
  • Ann Sue McCormick '60
  • Bob Crockett '61
  • Joe Bunce '63
  • Robert Little '63
  • Carolyn-Kay (Miller) Lundy '63
  • Rod Opp '63
  • David Phillips '63
  • Robert Custer '64
  • Judith (Hale) Hancox '64
  • Eleanor (Little) Phillips '64
  • John Strayer '64
  • Ray Yarroll '64
  • Donald Cairns '65
  • George Dellinger '65
  • Richard Erickson '65
  • Leona (Glenn) Foore '65
  • Robert Hancox '65
  • Louise (Gossler) Henry '65
  • Buddy Knoebel '65
  • Bjorg (Storbye) Little '65
  • Jesse May '65
  • William Rushton '65
  • Sharleen (Swartz) Yarroll '65
  • William Bachardy '66
  • Jean (Newhart) Bachardy '66
  • Richard Bates '66
  • Frank Doebler '66
  • Paul Henry '66
  • R. Stephen Hockley '66
  • James Hubbard '66
  • James Limpert '66
  • Sheryl (Davis) Limpert '66
  • Jay Lowden '66
  • Richard Wienecke '66
  • Walter Edmonds '67
  • Richard Lightbourn '67
  • Wade Pugh '67
  • Paul Rounsaville '67
  • John Wilson '67
  • Michael Wrigley '67
  • Ronald Aderhold '68
  • Mel Fleming '68
  • Doug Keiper '68
  • Robert Curry '69
  • Peggy (Giauque) Edmonds '69
  • Harriet (Hooven) Fleming '69
  • Jay Tray '69

1970s

  • Michael Dubrosky '70
  • Amelia Gehron '70
  • Joseph Jadlocki '70
  • Judith (Steinbacher) Jadlocki '70
  • Betty (Kuhns) Paris '70
  • Richard Russell '70
  • James Scott '70
  • Arnold Sten '70
  • Stephen Hogan '71
  • Paul Marsden '71
  • Ronald McElwee '71
  • Wayne Morse '71
  • James Burget '72
  • Lynn (Gallagher) Countryman '72
  • Ruth (Wilkinson) Croyle '72
  • Kathryn (Mothershed) Marcello '72
  • Gerald McCloghry '72
  • John Montgomery '72
  • Marilyn (Minnich) Skasko '72
  • Gary Spies '72
  • Linda (Gardner) Williams '72
  • Bob Graybill '73
  • Chuck McCall '73
  • Joseph Montesano '73
  • Rebecca (Box) Rowe '73
  • Carol (Marsland) Schoch '73
  • Lillian (Cookie) Weekes '73
  • Patricia (Stalgaitis) Courtright '74
  • Cindy (Brosnahan) Dickinson '74
  • Joseph Kaczmarczyk '74
  • David Marcello '74
  • Karen (Newhouser) Sheaffer '74
  • Dave Alleger '75
  • Doris (Ripley) Anderman '75
  • Jane (Fuess) Alleger '75
  • Pamela (Palmquist) Bingham '75
  • Robert Burleson '75
  • Linda (Klein) Ciotti '75
  • Tom Dickinson '75
  • Connie (Dickman) Duquette '75
  • Carolyn (Hanlon) Kaczmarczyk '75
  • Paul Lady '75
  • Ellen (Sharkey) O'Donell '75
  • Fran Testa '75
  • Christopher Viggiano '75
  • Nancy (O'Bryan) Viggiano '75
  • Philip Courtright '77
  • David Roberts '77
  • Craig Savitsky '77
  • Linda (Lady) Scott '77
  • Randy Steiner '77
  • Erman Lepley '78
  • Bob Lesnewich '78
  • Jeff Reeder '78
  • Jim Tkach '78
  • Anne (Weitzel) Fuhrman '79
  • Ken Holdren '79
  • Joanne Hullings '79
  • Joyce (Leahy) Monico '79
  • Nancy (Callery) O'Hanlon '79
  • Suzanne (Caldwell) Orris '79
  • Kristine Waltz '79
  • Diana (Petersen) Wiggs '79

1980s

  • Gayle Allison '80
  • Donna (Petrizzi) LaRosa '80
  • Jolene (Hall) Sloter '80
  • Stanley Sloter '80
  • John Uhl '80
  • Tammy Young '80
  • Beth (Wywiorski) Persun '81
  • Tony Rogers '81
  • Brian Vasey '81
  • Nancy (Goldberg) Vegotsky '81
  • Daniel Hudson '83
  • Leon Plocha '83
  • Joanne (Masser) Vasey '83
  • Timothy Brown '84
  • Mark Morgan '84
  • Beth (Gorman) Hudson '85
  • Leon Plocha '83
  • Patricia (Loomis) Burger '85
  • Rob Burger '85
  • Kevin Curtin '85
  • Robert Eccles '85
  • Cathie Schock '85
  • Christine (Albergo) Shemeta '85
  • Deborah (Gallaway) Youngblood '85
  • MaryJo Caschera-Campana '87
  • Roger Crebs '87
  • Maureen (Knorr) Hennesey '87
  • Timothy Myers '87
  • Michael Sellers '87
  • Kimberly (Petracci) Elwell '88
  • Joe Mazinas '88
  • Margot Newman '88
  • Carol (Thompson) Barrows '89
  • Seth Burch '89
  • Andrew Keim '89
  • Ben Landon '89
  • Wendy (Park) Myers '89

1990s

  • Keith Barrows '90
  • Christopher Catalano '90
  • Christia Keim '90
  • Heidi Meakin '90
  • Susan (Langberg) Ogden '90
  • Maura (Linnehan) Pocquat '90
  • Victoria Scudder '90
  • Kathy (Evans) Silverstein '90
  • Tracy (Stolzfus) Slider '90
  • Elizabeth (Willis) Riggleman '91
  • Christine (Wirth) Wheary '91
  • George Hetrick '93
  • Maureen (McAllister) Stevens '93
  • Kathryn Campomizzi-Clews '94
  • Melanie (Harris) Taormina '94
  • Deborah (DiOrio) Weaver '94
  • Brian Lattimer '95
  • Robert Martin '95
  • Bliss (Herzing) Schlank '95
  • Christine (Corriston) Villari '95
  • Rocco Villari '95
  • Kara (Steppe) Persun '96
  • Jessica (Bixler) Bower '97
  • Mary-Louise Paucke Lovell '97
  • Christopher Wiggins '97
  • Chip Edmonds '98
  • William Kieser '98
  • April (Sparks) Orwig '98
  • Donna Andrews '99
  • Greg Bell '99
  • Aaron McGaw '99

2000s

  • Jennifer Bowman '00
  • Wendy (Zanotti) Fivehouse '00
  • Dustin Gehr '00
  • Renate Grzelaczyk '00
  • Matt Joiner '00
  • Ellen Klinger '00 
  • Matt Krise '00
  • Minta Krise '00
  • Rebecca (Palischak) LaLota '00
  • Julie Maystrovich '00
  • Candice (Dietterick) McGaw '00
  • Amanda (Hollenbacher) Pierce '00
  • Michele (Gauger) Spencer '00
  • Ryan Swailes '00
  • Eric Chamberlain '02
  • Austin Duckett '02
  • Richard Jones '02
  • Allison (Hutton) Eck '03
  • Benjamin Eck '04
  • Holly (Young) Meckley '04
  • Amy (Dowling) Reyes '04
  • Amanda Smith '04
  • Amanda Young '04
  • Lisa (Stutzman) Hoffman '05
  • Christopher Reed '05
  • Michael Ruddy '05
  • Gary Samuels '05
  • Christian Shaffmaster '05
  • Ingrid (Geurds) Sink '05
  • Christy Bowersox '06
  • Robert Cook '06
  • Annie Disante '06
  • David McElwee '06
  • Jessica (Urick) Oberlin '06
  • Angela Seanard '06
  • Laura Seifert '06
  • Jeffrey Swatkins '06
  • Cassandra (Mocyk) Davis '07
  • Nathan Davis '07
  • Chelsey (Clark) Fisher '07
  • Sarah (Conroe) Lipka '07
  • Erin (Peterson) Miller '07
  • Bradley Myhre '07
  • Glenn Smith '07
  • Jamie (Rowe) Brown '08
  • Graceanne McGinnis '08
  • Sara Quinlan '08
  • Brett Stewart '08
  • Jessica Traurig '08
  • Peter Via '08
  • Ashley Deitrick '09
  • Trisha Hanssler '09
  • Devon Hart '09
  • Jessica Lawson '09
  • Colin Puskaritz '09
  • Emily Saam '09
  • Jasmine Sanders '09

2010s

  • Andrew Benkovic '10
  • Scott Boyles '10
  • Jake Crosetto '10
  • Eric Guth '10
  • Kyle Hickman '10
  • Kristin (Guthrie) Laudenslager '10
  • Gage Blanck-Singer '11
  • Drew Boyles '11
  • Kelsey (Barrett) Boyles '11
  • Danielle Coady '11
  • Tess Duffin '11
  • Danielle (Madenford) Earp '11
  • Chad Lemmons '11
  • Jake Lewis '11
  • Jamie (Reed) Long '11
  • Jameson Mahoney '11
  • Joanna Pallas '11
  • John Roland '11
  • Pamela Sachs '11
  • Zen Baltes '12
  • Brittany (Freeman) Besack '12
  • Joshua Davinsizer '12
  • Aliza Davner '12
  • Samantha (McConnell) Mahaffey'12
  • Melynda McGinnis '12
  • Kevin Milliard '12
  • Tara Shaffer '12
  • Dustin Thomas '12
  • Patrick Welteroth '12
  • Rob Wilson '12
  • Jessica Askew '13
  • Kendra Boyles '13
  • Amanda Edens '13
  • Nicholas Grimes '13
  • Kathleen Hennesey '13
  • Kaylin (Boyles) Kane '13
  • Michael Kane '13
  • Rachel Krebs '13
  • Jason Mifsud '13
  • Juliana (Morgan) Mingle '13
  • Kayleigh Misner '13
  • Alex Moore '13
  • Andrew Paulhamus '13
  • Zigmund Reichenbach '13
  • Brandon Sellers '13
  • Alexander Towle '13
  • Jenna Baker '14
  • Zachary Brower '14
  • Zachary Czap '14
  • Luke Dohrman '14
  • Lynette Dooley '14
  • Danielle Foy '14
  • Cody Giles '14
  • Jennifer Gillin '14
  • Kacie Higgins '14
  • Curtis Hoffer '14
  • Justin Jacobs '14
  • Kerri Kearney '14
  • Robert Lecomte '14
  • Justin McGill '14
  • Kevin Morrow '14
  • Tanner Paulhamus '14
  • Maranda Poe '14
  • Jack Port '14
  • Kari Pyles '14
  • Anthony Rombola '14
  • Matthew Ruth '14
  • Samara Santos '14
  • Thomas Sontag '14
  • Kyle Swovick '14
  • Elizabeth Vollman '14
  • Chelsea Watts '14
  • Andrew Wright '14
  • Andrew Yetzer '14
  • Nathan Bahn '15
  • Caitlin Buffum '15
  • Joshua Chamberlin '15
  • Marcus Coleman '15
  • Cassidy Coveleski '15
  • Megan Cunningham '15
  • Katie Dayer '15
  • Arthur Erickson '15
  • Miranda Giraldo '15
  • Jake Greger '15
  • Joshua Harsch '15
  • Patrick Kiernan '15
  • Ryan Krebs '15
  • Kristen Kreitz '15
  • Pierce Lawver '15
  • Sarah Logue '15
  • Charles Marshall '15
  • Natalie Murphy '15
  • Michelle Neifert '15
  • James Nottingham '15
  • Kyle Petchock '15
  • Alyssa Rogers '15
  • Joseph Rudderow '15
  • Emily Schumann '15
  • Aaron Slagle '15
  • Megan Smith '15
  • Michael Stefan '15
  • Brittany Summers '15
  • Carrie Tubbs '15
  • Kathine Valencia '15
  • Greg Vartan '15
  • Benjamin Williard '15