Homecoming 2013 Registration

Register Online

1940s/1950s

  • Camille (Burchfield) Metzger '42
  • Jean Heller '47
  • Doris (Heller) Teufel '54
  • Jim Gold '54
  • Barbara (Hoffman) Blaker '55
  • Paul Shapiro '56
  • Rick Felix '56
  • Judy (Fry) Calistri '56
  • Virginia (Shepard) Shapiro '57
  • Carmine Grieco '57
  • Ruth (Calistri) Grieco '58
  • Rex Bryce '58
  • Art Haberberger '58 '11H
  • Jean (Gardner) Camp '59
  • Dale Bower '59
  • Ardene (Daley) Judd '59
  • John Joe '59
  • Rosemary (Cheatle) Carey '59
  • Jay McCormick '59

1960s

  • Mary (Hoffman) Bower '60
  • John Maiolo '60
  • Dick Raudabaugh '60
  • Bruce Kisthardt '60
  • Sue (Bingaman) McCormick '60
  • Robert Crockett '61
  • Robert Garrett '61
  • Geoffrey Wood '62
  • Romain Bastian '62
  • Chest Crosby '62
  • Carol (Harris) Waltz '63
  • Anne (Bennett) Zeisloft '63
  • Linda (Sechrist) Cherry '63
  • Margaret Furst '63
  • Kathryn (Rickert) Shupp '63
  • Mary Anita (Peck) Paul '63
  • William Foster '63
  • Rosalie (Sandison) Wood '63
  • Robert Little '63
  • Judith (O'Connor) Garrett '63
  • Sandra (Porter) Malley '63
  • Jack Lingenfelder '63
  • Wayne Moffatt '63
  • Bonnie (Silvernail) Crosby '63
  • Jane (Rust) Marshall '63
  • Sandra (Hope) Kelsey '63
  • Gerdi Kelsey '63
  • Marilyn (Rutt) Sandifer '63
  • Rodney Opp '63
  • Hilda (Scott) Kelly '63
  • Joe Bunce '63
  • Ruthellen (Morgan) Corbett '63
  • Bruce Corbett '63
  • David Phillips '63
  • Margery (Schrader) Wurster '63
  • Jack Tarditi '63
  • Robert Ruffaner '63
  • Sylvia (Starr) Sarno '63
  • Gordon Mathers '63
  • Eleanor (Little) Phillips '64
  • Evelyn (Hunt) Bastian '64
  • Walter Manning '64
  • John Strayer '64
  • Bjorg (Storbye) Little '65
  • Phil Andres '65
  • Roger Swain '65
  • William Bailey '65
  • Jim Hubbard '66
  • Dick Wienecke '66
  • Paul Rounsaville '67
  • Wade Pugh '67
  • Kenneth Breon '67
  • Charlie Matter '67
  • Walt Kinsey '67
  • Jim Rowland '67
  • Robert Depuy '67
  • John Warren '68
  • Larry Snyder '68
  • James Chilton '69
  • Susan (Stohmenger) Chilton '69
  • Jim DeRose '69

1970s

  • Bill Gallagher '70
  • Rick Russell '70
  • Jim Scott '70
  • Randy Loeliger '71
  • Wayne Morse '71
  • Ruth (Wilkinson) Croyle '72
  • James Scholten '72
  • Gary Spies '72
  • Gerry McCloghry '72
  • Jeff Rauff '72
  • Bill Evans '72
  • Chuck McCall '73
  • Bob Graybill '73
  • George Nelson '73
  • Joe Montesano '73
  • Randy Disend '73
  • Carolyn Merten '73
  • Jim Burget '73
  • Ira Domsky '73
  • Christopher Spadoni '73
  • Terry Carver '73
  • Kevin Foord '74
  • Bill MacDonald '74
  • Mark Pile '74
  • Pat (Stalgitis) Courtright '74
  • Bob Schreibeis '75
  • David Street '75
  • Paul Besancon '76
  • Dan Green '76
  • Robert Slodowski '76
  • Steve Johnson '76
  • Phil Courtright '76
  • Linda (Lady) Scott '77
  • Clark Gaughan '77
  • John Gingruch '77
  • Dominic Johnson '78
  • Gwendolyn (Sterling) Johnson '78
  • Joanne Hullings '79
  • John Piazza '79

1980s

  • Tammy Young '80
  • Gayle Allison '80
  • John Uhl '80
  • Jack Lea '80
  • Beth Wywiorski '81
  • Andrew Persun '81
  • Brian Vasey '81
  • Jeffrey Yurick '82
  • David Saalfrank '83
  • Kenneth Cadematori '83
  • Christopher Baker '83
  • Liisa Granfors-Hunt '83
  • Daniel Hudson '83
  • Ron Frick '83
  • Tim Horn '83
  • Stephen Sasperson '83
  • Joan (Brown) Levine '83
  • Karen (Sayman) Black '83
  • Joanne (Masser) Vasey '83
  • Bertha (Steelman) Hall '84
  • Margaret (Daring) Sasperson '84
  • Terri (Cox) Horn '84
  • Beth (Gorman) Hudson '85
  • Rob Burger '85
  • Cathie (Schock) Rappoport '85
  • Jeff Downing '85
  • Bob Rapport '86
  • Nancy (Rudolph) Myers '86
  • Tammy (Rhinehart) Strayer '86
  • Len Boclair '86
  • Tim Myers '87
  • Roger Crebs '87
  • Deborah Vander Wiele '87
  • Kimberly (Petracci) Elwell '88
  • Lisa (Bruther) Mikovits '88
  • Cindy (Boettcher) McCann '88
  • Cheryl (Pysher) Facciponti '88
  • Jennifer Haus '88
  • Mark Dolan '88
  • Margot Newman '88
  • Patricia Zeidner '88
  • Nancy Ferraro '88
  • Katie (Maier) Tottser '88
  • Susan (Herrmann) Geyer '88
  • David Gibbons '88
  • David Snyder '88
  • Eric Schreiner '88
  • Kimj (Meade) Machinski '88
  • Wendy (Park) Myers '89
  • Darryl Dolin '89
  • James Kidd '89

1990s

  • Courtenay (Wells) Arnedt '90
  • Sonja (Burkhalter) Gonzalez '92
  • Meredith (Rambo) Murray '92
  • Nancy (Dech) McGovern '92
  • James Frommer '92
  • Jeff Bennett '94
  • Ruth (Voris) Butler '94
  • Mindy (Bierly)Gunn '94
  • Melanie (Harris) Taormina '94
  • Deb DiOrio Weaver '94
  • Brian Belz '96
  • Neil Ryan '97
  • James Farr '98
  • Chip Edmonds '98
  • Bill Kieser '98
  • April (Sparks) Orwig '98
  • Michelle (Paul) Farr '99
  • Bobby Allen '99
  • Greg Bell '99
  • Jessica George '99
  • Tim Smith '99

2000s

  • Katie (Wuestner) Bell '00
  • Royce Eyer '01
  • Jamie Spencer '01
  • Robert Pasco '02
  • Amber Simchak '02
  • Mary (Cunningham) Shane '03
  • Jessica (Heckman) Reed '03
  • Melissa Britcher '03
  • Austin Duckett '03
  • Carly (DaDay) Aparicio ''03
  • Sara (Greco) Goas '03
  • Amy Dowling '04
  • Amanda Young '04
  • Amanda Smith '04
  • Joe Balduino '04
  • Christine (Colella) Zubris '04
  • Sarah (Kiley) Balduino '05
  • Gary Samuels '05
  • Michael Ruddy '05
  • Christian Shaffmaster '05
  • Maura Morgan '05
  • Alicia (Madigan) Blokzyc '05
  • Brad Webb '05
  • Annie DiSante '06
  • David McElwee '06
  • Kristina (Cortes) Allen '06
  • Angie Seanard '06
  • Ryan Patterson '06
  • Melissa (Wright) Webb '06
  • Elizabeth (Sauers) Casale '07
  • Erin (Peterson) Miller '07
  • Eric Miller '07
  • Brad Myrhe '07
  • Sarah (Reich) Parente '07
  • Chelsey (Clark) Fisher '07
  • Cassandra (Mocyk) Davis '07
  • Nathan Davis '07
  • Jackie Purcell '07
  • Adam Hughes '08
  • Brandon Voll '08
  • Jamie (Rowe) Brown '08
  • Chelsea Trump '08
  • Brett Stewart '08
  • Aaron Reiprich '08
  • Julie Clifford '08
  • Michelle Tracey '08
  • Ashley Forestal '08
  • Graceanne McGinnis '08
  • Georie Briggs '08
  • McGair Valois '08
  • Jennifer (Stinner) Penglase '08
  • Alison Hamblin '08
  • Amilcar Guzman '08
  • Jade Dojoie '08
  • John Seese '08
  • Christina Faust '09
  • Amanda Smith '09
  • Jamie (Gusler) Lyons '09
  • Denise Carlin '09

2010s

  • Steven Brown '10
  • Brianna Robertson '10
  • Eric Guth '10
  • Jordan Hollander '10
  • Tyler Chamberlain '10
  • Lindsey Radeski-Newman '10
  • Casey (Avsec) Troxler '10
  • Amy Richards '10
  • Amanda Brock '10
  • Joe Kuder '11
  • Wesley Fry '11
  • Pamela Sachs '11
  • Amanda Watts '11
  • Erin Healy '11
  • Martha (Hughes) Chamberlain '11
  • John Roland '11
  • Kayla Craig '12
  • Elizabeth Stoesz '11
  • Kelsey (McCain) Brandt '11
  • Jake Lewis '11
  • Kelsey Barrett '11
  • Drew Boyles '11
  • Rebecca Weaver '12
  • Robert Jumper '12
  • Tara Shaffer '12
  • Daniel Angstadt '12
  • Allyson Bilzman '12
  • Joshua Troxler '12
  • Caitlin Flattery '12
  • Jared Strayer '12
  • Phil Peterson '12
  • Elizabeth Treptow '12
  • Joe Andrie '12
  • Stephanie Robinson '12
  • Samantha McConnell '12
  • Wesley Strayer '13
  • Chekondi Croulet '13
  • Kathleen Hennessy '13
  • Hope Weber '13
  • Andrew Paulhamus '13
  • John Hardy '13
  • Megan Keck '13
  • Matthew Doherty '13
  • Jessica Askew '13
  • Jenny Skocypec '13
  • Michael Kane '13
  • Kaylin (Boyles) Kane '13
  • Kendra Boyles '13
  • Sarah Cox '13
  • Jennifer Harbora '13
  • Lauren Smith '13
  • Ashley Newcomb '13
  • Kayleigh Misner '13
  • Samantha Hull '13
  • Drew Alan Tompkins '13
  • Rob Rinaldo '13
  • Rachel Krebs '13
  • Alexander Towle '13
  • Brandon Sellers '13
  • Amanda Edens '13
  • Stephen Rock '13
  • Leeann Randall '13