Alumni & Reunion Weekend Event Attendees

2010s

  • Andrew Benkovic '10
  • Matthew Hines '10
  • Amy Bechdel '11
  • Drew Boyles '11
  • Josh Kleinfelter '11
  • Lauren Shambach '11
  • Paul Tokgozoglu '11
  • Tyler Breech '12
  • Kayla Craig '12
  • Raye Grewe '12
  • John Maina '12
  • Stephanie (Barna) Rounsley '12
  • Tara Shaffer '12
  • Dustin Thomas '12
  • Michael Tonart '12
  • Elizabeth Treptow '12
  • Amanda (Welty) Wanner '12
  • Patrick Welteroth '12
  • Hannah Eyler '13
  • Matthew Doherty '13
  • Jennifer Harbora '13
  • Lindsey Hunsicker '13
  • Kaylin (Boyles) Kane '13
  • Megan Keck-Doherty '13
  • Rachel Krebs '13
  • Angela Lockridge '13
  • Jason Mifsud '13
  • Kendra (Boyles) Mozug '13
  • Andrew Paulhamus '13
  • Cynthia Pyott '13
  • Steve Romano '13
  • Drew Tompkins '13
  • Alexander Towle '13
  • Hope Weber '13
  • Anna Marie (Rittmiller) Wuerthner '13
  • Tyler Wuerthner '13
  • Terri Brewer '14
  • Robert Hartsock '14
  • Kerri Kearney '14
  • Tanner Paulhamus '14
  • Melanie Harcum '15
  • Qiana Hill '15
  • Aaron Slagle '15
  • Paul Tokgozoglu '15
  • Brittany Wynn '15
  • Courtney Hayden '16
  • Rachel Miller '16
  • Josh Thomas '16
  • Katherine Cleland '17
  • Chau Dang '17
  • Kristine Jahn '17
  • Donald Keys '17
  • Brian Kopf '17
  • Taylor Paulhamus '17
  • Katherine Stepnowski '17
  • Amanda Weaver '17
  • Mary Katherine Yarish '17
  • Daniel Yoder '17
  • Sean Hastings '18

2000s

  • Phil Levesque '00
  • Jennifer (Kowalchick) Claus '01
  • Royce Eyer '01
  • Adrianna (Kuckla) Rupprecht '01
  • Ryan Rupprecht '02
  • Austin Duckett '02
  • Adrienne Wydra '02
  • Jeremy Haloskie '03
  • Amber (Evers) Malek '03
  • Melissa (Britcher) Shaffmaster '03
  • Lara Collins Breon '04
  • Brian Connors '04
  • Sean Hennigar '04
  • Caroline Iglio '04
  • Sara Iglio '04
  • Holly (Young) Meckley '04
  • Andy Miller '04
  • Amy (Dowling) Reyes '04
  • Christine (Colella) Zubris '04
  • Regina Annunziata '05
  • Rodman Berfield '05
  • Robert Cusson '05
  • Katherine (Montague) Gettmann '05
  • Mike Ruddy '05
  • Gary Samuels '05
  • Christian Shaffmaster '05
  • Wesley Speary '05
  • Bradley Webb '05
  • Kristina (Cortes) Allen '06
  • Alexis Bortle '06
  • Bobby Cook '06
  • Tyler Gettmann '06
  • Jenn Holdren '06
  • Amy Lewis '06
  • Angela Seanard '06
  • Matt Secor '06
  • Laura Seifert '06
  • Melissa (Wright) Webb '06
  • Andrew Daull '07
  • Erin Dunleavy '07
  • Chelsey (Clark) Fisher '07
  • Erin (Peterson) Miller '07
  • Bradley Myhre '07
  • Sarah (Reich) Parente '07
  • Glenn Smith '07
  • Chamise Alston '08
  • Alexander Andrasik '08
  • Rachel (Skinner) Barth '08
  • Jamie (Rowe) Brown '08
  • Joelle (Jameson) Carson '08
  • AJ Francavilla '08
  • Amilcar Guzman '08
  • Sean Hanna '08
  • Jesse (Schweitzer) Kunwar '08
  • Daniel Matter '08
  • Rachel (Bowen) Miller '08
  • AmyLyn Mirocco '08
  • Whitni (Williamson) Monn '08
  • Kenneth Mosby '08
  • Chasety (Starr) Orner '08
  • Jen (Stinner) Penglase '08
  • Erika Potuck '08
  • Sara Quinlan '08
  • MaryRose (Higginbotham) Ritter '08
  • Joanna (Petrie) Scarangello '08
  • John Scarangello '08
  • Michael Seaman '08
  • Brett Stewart '08
  • Kellan Szpara '08
  • Jessica Traurig '08
  • Peter Via '08
  • Michael Wydra '08
  • Lori Bechdel '09
  • Milvana (Ban) Eichelberger '09
  • Cassandra Kaiser '09
  • Jessica Lawson '09
  • Jasmine Sanders '09

1990s

  • Maria Elena (DeMore) Pearson '91
  • Mike Pearson '91
  • Nancy (Dech) McGovern '92
  • Catherine (Geisinger) Hahn '94
  • Leonard Hahn '94
  • Melanie (Harris) Taormina '94
  • Robert Martin '95
  • Erica (Dohner) Vargo '96
  • Mary-Louise Paucke '97
  • Susan Wertz '97
  • Kristopher (Bidelspacher) Bidelson '98
  • Leslie (Nelson) Bidelson '99
  • Heather Duda '98
  • Chip Edmonds '98
  • Dana (Dinger) Fisher '98
  • Mark Johnston '98
  • Jeremy Lane '98
  • Dana Lewis-Eberz '98
  • Sean McCown '98
  • Pete Metzgar '98
  • Joe Morra '98
  • Amy (Turner) Pisano '98
  • Brenda (Bowser) Soder '98
  • Robert Allen '99
  • Greg Bell '99
  • Nicole (Wasson) Garcia '99
  • Jennifer (Shuler) Miller '99
  • Heather Myers '99

1980s

  • Gayle Allison '80
  • Jack Lea '80
  • Brian Vasey '81
  • Nancy Hoerner '82
  • Ron Frick '83
  • Liisa Granfors-Hunt '83
  • Kenneth Hoover '83
  • Bonnie (Gaynor) Sachinis '83
  • Joanne (Masser) Vasey '83
  • Bill Hessert '85
  • Mike Kern '86
  • Mark Sitler '86
  • Roger Crebs '87
  • Seth Burch '89

1970s

  • Jim Scott '70
  • Wendy (Gehman) Enstine '71
  • Steve Hogan '71
  • James Burget '72
  • Gail (Pearce) Maurer '72
  • Jeff Rauff '72
  • Gary Spies '72
  • Chuck McCall '73
  • Joe Montesano '73
  • Rebecca (Box) Rowe '73
  • Esther (Williams) Strongman '73
  • Jane (Hertzler) Sutton '73
  • Patricia Valentine '73
  • Marina Vernalis '73
  • Lillian Weekes '73
  • Pat (Stalgaitis) Courtright '74
  • Phil Courtright '77
  • Hank Knerr '77
  • David Roberts '77
  • Linda (Lady) Scott '77
  • Rick Barletta '78
  • Marieann (Smyrl) Cahoon '78
  • Maurice Dana '78
  • Elaine (Michewicz) Donnelly '78
  • Leigh (Thompson) Howe '78
  • Joyce (Gudmundson) Jamieson '78
  • Nancy (Goetz) Jones '78
  • Gretchen (Booth) Morris '78
  • David Peterson '78
  • Ray Radomicki '78
  • Donna Shambaugh '78
  • Robin (Dapper) Stepp '78
  • Susan (Sharkey) Williams '78
  • Carolyn (Ames) Wilston '79

1960s

  • Romain Bastian '61
  • Joe Bunce '63
  • MaryAnita (Peck) Paul '63
  • David Phillips '63
  • Carol (Harris) Waltz '63
  • Lee Wolfe '63
  • Evelyn (Hunt) Bastian '64
  • Robert Custer '64
  • Eleanor (Little) Phillips '64
  • Lucy (Dersham) Fesler '65
  • Leona (Glenn) Foore '65
  • Karen (Dohrman) Gibson '65
  • Louise (Gossler) Henry '65
  • Martin Maurer '65
  • Jack McCallus '65
  • Gail (Kleintob) Whitebread '65
  • Paul Henry '66
  • Walter Edmonds '67
  • Walt Kinsey '67
  • Becky (Groninger) Bakker '68
  • Angela (McElwain) Bednarczyk '68
  • David Biehler '68
  • Pat (McGuigan) Bradbury '68
  • Bonnie (Karns) Brooks '68
  • Bob Browne '68
  • Raymond Enstine '68
  • Suzanne (Mraz) Forcey '68
  • William Graham '68
  • Paul Haas '68
  • Thomas Infantino '68
  • Gail (Hite) Irwin '68
  • Doug Keiper '68
  • Jean Kissane '68
  • Jennifer (Adams) Mikolajczyk '68
  • Anna Payne '68
  • Jane (Fitzgerald) Richards '68
  • Susan (Fielding) Roese '68
  • J. Dennis Smith '68
  • Nancy (Woodland) Smith '68
  • Larry Snyder '68
  • Kathleen (McKinnon) White '68
  • Beverly Wolff '68
  • Robb Curry '69
  • Peggy (Giauque) Edmonds '69
  • Jay Tray '69

1950s

  • James Troisi '59
  • John Milnor '53