Homecoming 2014 Registration

Register Online

1940s/1950s

  • Elizabeth (Harrison) Maule '41
  • Jean Staiman '47
  • Charlotte Plasan '49
  • Marjorie (Bender) Stevens '50
  • Nancy (Haney) Lady '51
  • Judy (Fry) Calistri '56
  • Richard Fisher '57
  • Carmine Grieco '57
  • Ruth (Calistri) Grieco '58
  • Bob Shangraw '58 '04H
  • Dale Anderson '59
  • Agnes (Cruickshank) Combs '59
  • Claramae (Cohick) Glunk '59
  • Robert Glunk '59
  • Art Haberberger '59 '11H

1960s

  • Bruce Kisthardt '60
  • Bob Crockett '61
  • Joe Bunce '63
  • Richard Creveling '63
  • David Philips '63
  • Carol (Harris) Waltz '63
  • Ann (Bennett) Zeisloft '63
  • Fred Feigley '64
  • Dave Piper '64
  • Carol (Irwin) Schonour '64
  • Phillip Schonour '64
  • John Strayer '64
  • Jack McCallus '65
  • Rodney Bailey '66
  • Lynn (Umiker) Bailey '66
  • Rodney Bailey '66
  • Jim Hubbard '66
  • Dick Wienecke '66
  • Alan Cohick '67
  • Gary Houck '67
  • Walt Kinsey '67
  • Charlie Matter '67
  • Nancy (Nagurny) Matter '67
  • Wade Pugh '67
  • John Short '67
  • Michael Wrigley '67
  • Patricia (McGuigan) Bradbury '68
  • Angela (McElwain) Bednarczyk '68
  • Melvin Fleming '68
  • Susan (Fielding) Roese '68
  • Paula (Menza) Young '68
  • James Chilton '69
  • Susan (Strohmenger) Chilton '69
  • Rob Curry '69
  • Harriet (Hooven) Fleming '69
  • Richard Sherwood '69
  • Jay Tray '69

1970s

  • Rick Russell '70
  • Jim Scott '70
  • J. Randolph Loeliger '71
  • Wayne Morse '71
  • Jerry Boone '72
  • James Burget '72
  • Ruth (Wilkinson) Croyle '72
  • Gerry McCloghry '72
  • Gary Spies '72
  • Chuck McCall '73
  • Marc Miller '73
  • Joe Montesano '73
  • Greg Bussy '74
  • Patricia (Stalgaitis) Courtright '74
  • Suzanne (Smith) Culin '74
  • Vicki Farish '74
  • Jim LaRocca '74
  • Michael Maloney '74
  • Susan Nelson-Belko '74
  • Gail Patton '74
  • Mark Pile '74
  • George Schenk '74
  • Karen (Newhouser) Sheaffer '74
  • Kathleen Stout '74
  • Karen (Muthler) Davis '75
  • John Shipman '75
  • Paul Besancon '76
  • Phil Courtright '76
  • Steve Johnson '76
  • Edward Fitting '77
  • W. Clark Gaughan '77
  • Frank Kindler '77
  • David Roberts '77
  • Jack Schrader '77
  • Linda (Lady) Scott '77
  • William Wuerthner '77
  • Jane (Snyder) Bird '78
  • Raymond Francis '78
  • Merray Harris '78
  • Evan Snitkoff '78
  • Jim Tkach '78
  • Joy (Lemons) Brittain '79
  • Rick Cangialosi '79
  • Joanne Hullings '79
  • Patricia (Dodaro) Kenney '79
  • Debra (Brion) Taylor '79
  • Joy (Lutz) Gilson '79
  • Patricia Kenney '79
  • Vincent Latini '79
  • Rosalind (Myers) Rupp '79
  • Renee (Brosius) Salamone '79

1980s

  • Gayle Allison '80
  • Les Herrera '80
  • Dale Ludwig '80
  • Jim Martucci '80
  • John Uhl '80
  • Tammy Young '80
  • Tim Kelsey '81
  • Donna (Cressey) Turner '81
  • Brian Vasey '81
  • Nancy Hoerner '82
  • Margaret (Combs) King '82
  • Stephen Casperson '83
  • Ron Frick '83
  • Chris Giranda '83
  • Tim Horn '83
  • Leon Plocha '83
  • Joanne (Masser) Vasey '83
  • Michael Basch '84
  • Margaret (Daring) Casperson '84
  • Lynn Cruickshank '84
  • Jim Finkler '84
  • Bertha (Steelman) Hall '84
  • Teresa (Cox) Horn '84
  • Dori (Yeagle) Ludwig '84
  • Kevin Mann '84
  • Heather Combs '85
  • Paul John '85
  • Tom Marino '85
  • J. Charles Meeth '85
  • Nancy (Rudolph) Myers '86
  • Candace (Doebler) Nonemaker '86
  • Mark Sitler '86
  • Tammy (Rhinehart) Strayer '86
  • Roger Crebs '87
  • Karen (Hart) Fink '87
  • Timothy Myers '87
  • Michael Sellers '87
  • Steven Wolcott '87
  • Gretchen (Leonard) Burford '88
  • Kimberly (Petracci) Elwell '88
  • Cheryl (Pysher) Facciponti '88
  • Jennifer (Jamieson) Haus '88
  • Laurie Kremer '88
  • Cindy (Boettcher) McCann '88
  • David Miller '88
  • Margot Newman '88
  • Penny Lenig-Zerby '88
  • Margery Hinebaugh '89
  • Wendy (Park) Myers '89

1990s

  • Courtenay (Wells) Arendt '90
  • Todd Broccolo '90
  • Aimee (McNelis) Ritter '90
  • Adrienne Miller '91
  • Nancy (Dech) McGovern '92
  • Kathryn Campomizzi-Clews '94
  • Jerome Fitzsimmons '94
  • Erick Fortin '94
  • Mindy (Bierly) Gunn '94
  • Melanie (Harris) Taormina '94
  • Deb DiOrio Weaver '94
  • Laun Dunn '95
  • Stephanie (Smith) Fortin '95
  • Mary Louise Paucke-Lovell '97
  • Neil Ryan '97
  • Chip Edmonds '98
  • William Kieser '98
  • Kelly (Norton) Knight '98
  • Tim Morey
  • Lisa (Moore) Rivera '98
  • Donna Andrews '99
  • Greg Bell '99
  • Erin (Pazehoski) Morey '99
  • Susan Yost '99

2000s

  • Matt Joiner '00
  • Marvin Staiman '00H
  • Royce Eyer '01
  • Ryan Linn '01
  • Jamie Spencer '01
  • Austin Duckett '02
  • Matt Edmonds '02
  • Joe Feerrar '02
  • Wendilorion (Meyer) Morgan '02
  • Brian Spies '02
  • Megan (Chenoweth) Towns '02
  • Kristen (Skvorak) Vallieu '02
  • Nicholas DiMaria '03
  • Meredith (Moerschbacher) Leader'03
  • Todd Leader '03
  • Brian Connors '04
  • Deborah (Weinberg) Edmonds '04
  • Tanya (Kelly) Kindel '04
  • Lauren (Stickley) Kohl '04
  • Gene Melvin '04
  • Amy (Dowling) Reyes '04
  • Faith (Leichliter) Rodill '04
  • Phil Sunderland '04
  • Chan Ung '04
  • Amanda Young '04
  • Holly Young '04
  • Sarah (Kiely) Balduino '05
  • Kristin (Gearhart) Daugherty '05
  • Mindy (Culp) Dull '05
  • Jeff Feerrar '05
  • Erin Karschner '05
  • Erica Likens '05
  • Abby (Franks) Melvin '05
  • Chris Reed '05
  • Michael Ruddy '05
  • Gary Samuels '05
  • Ginny (Breining) Weigle '05
  • Christy Bowersox '06
  • Robert Cook '06
  • Anne Marie DiSante '06
  • Kyle Drake '06
  • Steven Hawley '06
  • Angela Seanard '06
  • Matthew Secor '06
  • Brian Smith '06
  • Sara Brown '07
  • Caleb Cochran '07
  • Chelsey Fisher '07
  • Eric Miller '07
  • Erin (Peterson) Miller '07
  • Brad Myhre '07
  • Chelsea (lower) Nastasi '07
  • Nicholas Nastasi '07
  • Amy (Gatehouse) Smith '07
  • Shannon Town '07
  • Jamie (Rowe) Brown '08
  • Jessica (Bennett) Brusgard '08
  • Jessica Chance '08
  • Keri Frey '08
  • AJ Francavilla '08
  • Jesse Kunwar '08
  • Ahn Le '08
  • Jessica Noel '08
  • Jessica Traurig '08
  • McGair Valios '08
  • Peter Via '08
  • Rebekah (Shipe) Brigano '09
  • Denise Carlin '09
  • Kaitlin Deptula '09
  • Devon Hart '09
  • Colin Puskaritz '09
  • Alex Rau '09
  • Emily Saam '09
  • Amanda Smith '09
  • John Stutzman '09
  • Sara Wintermute '09 

2010s

  • Scott Boyles '10
  • Steve Brown '10
  • John Forrester '10
  • Karen Gerofsky '10
  • Eric Guth '10
  • Matteuw Hines '10
  • Jessica Huber '10
  • Kristin (Guthrie) Laudenslager '10
  • Staci (Sammarco) Singer '10
  • Carrie Stasik '10
  • Drew Boyles '11
  • Wesley Fry '11
    Jake Lewis '11
  • Alison Lubold '11
  • Jameson Mahoney '11
  • Melanie Shutt '11
  • Chelsea Stein '11
  • Joseph Andrie '12
  • Daniel Angstadt '12
  • Myles Biggs '12
  • Allyson Blizman '12
  • Tyler Breech '12
  • Kayla Craig '12
  • Brandy (Hale) Dixon '12
  • Chris Kish '12
  • Stephanie Laird '12
  • Brianna Lutz '12
  • Samantha (McConnell) Mahaffey'12
  • Tara Shafer '12
  • Jared Strayer '12
  • Patrick Welteroth '12
  • Laura Vollman '12
  • Claire Zido '12
  • Justin Askew '13
  • Jen Basch '13
  • Sarah Cox '13
  • Tri Do '13
  • Hannah Eyler '13
  • NIcholas Grimes '13
  • Lindsey Hunsicker '13
  • Zach John '13
  • Kaylin (Boyles) Kane '13
  • Mike Kane '13
  • Megan Keck '13
  • Leslie Kester '13
  • Rachel Krebs '13
  • Michael Ludwig '13
  • Kayleigh Misner '13
  • Justin Ossont '13
  • Andrew Paulhamus '13
  • Brandon Sellers '13
  • Alexander Towle '13
  • Hope Weber '13
  • Lindsey Wittlich '13
  • Jenna Baker '14
  • Sarah Banatoski '14
  • Victoria Bortinak '14
  • Kaitlyn Bower '14
  • Terri (Neufer) Brewer '14
  • Katelyn Conway '14
  • Luke Dohrman '14
  • Allyson Earl '14
  • Danielle Foye '14
  • Gabrielle Gaughler '14
  • Jennifer Gillin '14
  • Christine Gillogly '14
  • Ashley Gimbel '14
  • Laurie Gimbel '14
  • Domenico Giodano '14
  • Brian Gordon '14
  • Elizabeth Gordon '14
  • Maureen Heagy '14
  • Curtis Hoffer '14
  • Patrick Kalish '14
  • Dacin Kemmerer '14
  • Victoria Kowalski '14
  • Robert LeComte '14
  • Cody Marshall '14
  • Kaitlin Marsden '14
  • Laura Miller '14
  • Kevin Morrow '14
  • Lam Nguyen '14
  • Tanner Paulhamus '14
  • Lyndsey Peterson '14
  • Maranda Poe '14
  • Jack Port '14
  • Sarah Quigley '14
  • Anthony Rombola '14
  • Matt Ruth '14
  • Samara Santos '14
  • Elizabeth Vollman '14
  • Chelsea Watts '14
  • Briana Wingrove '14
  • Andrew Yetzer '14
  • Alyssa Young '14
  • Sprite (Haston) McLaughlin '15